top of page

BAŞLANGIÇ 2020, Türker Akıncı

"

Düğmeye basıldı artık... 2025'e kadar bu işi bitirecekler ve 2025 Dijital Devrim olacak. Benim tahminim Time Dergisi'nin kapağında dile getirdiği gibi 2045'te transhümanizm ve transrobotizm gerçek olacak...


"Son olarak ailesini ve kendisini bu selden kurtarmak isteyenler, dijital detoks yapıyor, evinde aşırı TV izlemiyor, interneti sınırlı kullanıyor ve sosyal ağlarda ailesi ile ilgileniyor, radyasyona dikkat ediyor, çocuklarına vakit ayırıyor, bağımlılıkla ilgili çalışmalar yapıyor ve bilinçlenmeye çalışıyor. Dijital okuryazarlık ve farkındalık önemli..."


"Dijitalin iyi yönlerini kullanarak aileyi, toplumu ve değerlerimizi korumak herkesin yapabileceği bir şey..."


"Üremenin ve cinsiyetin bitirilmesi projesine karşı, kadının kadın olduğu, erkeğin erkek, çocuğun çocuk olduğu bir dünyayı sürdürmek için herkes üstüne düşeni yapmalı, kalbi olan, vicdanı ve merhameti olan çağı hep birlikte kurabiliriz... İnsanlık için harekete geçme zamanı."


Dünya biyolojik bir saldırı ile karşı karşıya mı?

Koronavirüs ile birlikte 50 milyon kişi mi ölecek?

ABD kendi vatandaşlarını nasıl zehirledi?

Virüslerle beyin kontrolü nasıl ele geçiriliyor?

Dünya virüsünü azaltma projesi devrede mi?

...

...

Gıda ve ilaç sektörüyle insan ırkı bitme noktasına mı geldi?

...

...

Yeni bir kuşak doğuyor: C Kuşağı.

...

...


Bu ve buna benzer konuların konuşulduğu bir kitap Başlangıç 2020. Arzu edenler komplo teorileri amma da abartılmış deyip yine hayatta kalma mesailerine geri dönebilir. Bahsi geçen konuları araştırmadan kafasını yine kuma gömebilir. Merak eden de araştırabilir. Merak etme, beyni besler, geliştirir.


Keyifli okumalar ve araştırmalar...

24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page