top of page

Aeden, Azra Kohen

Güncelleme tarihi: 19 Haz 2020


... Artık neden dünyada olduklarını biliyorlardı.

Yaşam enerjisinin bu şekilde yağmalanmasına izin vermeyeceklerdi, ne pahasına olursa olsun ona sahip çıkacaklardı.

Evrende hata yoktu, tesadüf yoktu!

Nihayet anlamışlardı.

İnsan doğulmaz, İNSAN OLUNURDU!!!


... "Çİ'den geldim, Çİ'ye döneceğim. Potansiyelime doğdum, kaderimin efendisiyim. Olmaktan, doğmaktan, dönüşmekten yoksunmadan var olacağım."


... Kendi doğurduğu çocukları zehirleyerek öldürebilen, döven annelerin gezegeni burası, ama şaşırmıyorum, dişiye uygulanan vahşet öyle bir boyutta ki TACİZCİSİNE BAĞIMLI KURBANLAR gibi olmuş gezegenin dişileri.

NE KADAR ÖNEMLİ OLDUKLARI UNUTTURULMUŞ!!!


Böyle yetişen bir dişinin yavrusunu yeterince beslemesi, sevebilmesi, yüceltmesi nasıl mümkün olabilir? Anneyi ezen babalardan doğan çocuklar eşlerini ezen, çocuklarının annelerini ezen babalara dönüşüyorlar...


Ay enerjisi yaratım enerjisidir. Dişidir. Dişi yaratım gücüne sahiptir. Güçlüdür. Bu şamanizmde de vardır ki Türk toplumunun temeli Şamanizm'e dayanır. "Han'ım" dır, Hanım.


Sen nerede kendini eksilttin, azalttın, az kıldın, vasat kıldın, korunmaya, sahip çıkılmaya ihtiyaç duydun...


Yaşam enerjin libidonu belirler. Yaşama sahip çıkan, kendine sahip çıkar. Doğaya, hayvana sahip çıkmayan, kendine de sahip çıkamaz. Bugüne kadar kendi çocuğumda dahil kimseye bir şey dikte etmemek adına özen gösterdim. Ancak; doğa, hayvan sevmeyen insanlar da gözlemlediğim kadarı ile zaten kendi yaşam enerjilerinin farkında değillerdi ki...

12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page