top of page
5a4b9189c03c0e2a001ea87f.jpg

Gençlerle kariyeri konuştular

Yenibiriş İç Anadolu Bölge Yöneticisi Özlem Şen, Türksat Genel Müdürü Cenk Şen, ANGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Yeşim Belli, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Levent Erkan, Mektebim Okulları Yaşamkent Kampüsü ve Dream BIG işbirliğiyle düzenlenen ‘Gelecek Benim Zirvesi’nde öğrencilerle buluştu.

DR5S0IwX4AAJ68Y.jpg

Gelecek Benim Zirvesi

İletişim sponsoru olduğumuz Mektebim Okulları ve Dream BIG ile birlikte düzenlenen "Gelecek Benim Zirvesi" 28 Aralık 2017 tarihinde http://Yenibiris.com İç Anadolu Bölge Yöneticisi Özlem Şen'in..

26-5.jpg

NASA Space Apps Challenge 29 Nisan’da Başlıyor!

NASA Space Apps Challenge 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde dünyanın farklı şehirlerinde 48 saat boyunca sürecek bir hackathon . Etkinlikte kod yazanlar, bilim insanları, tasarımcılar, hikaye anlatıcıları, üreticiler, oluşturucular, teknoloji uzmanları ve uzaya meraklı herkes bir araya gelip Dünya’da ve uzayda karşılaşılan güçlüklere meydan okuyacak.

indir.jpg

Ankara Üniversitesi'nde Move etkinliği

Ankara Üniversitesi'nde 11 Nisan 2019 saat: 10.30 tarihinde Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenecek.

thumbnail.jpg

Atılım Üniversitesi Kariyer Günleri 10-11 Nisan’da Gerçekleşecek!

Kariyer Planlama ve Ortak Eğitim Koordinatörlüğü ile Mezunlarla İletişim Ofisitarafından düzenlenen, 

Yenibiris.com‘un İletişim Sponsoru olduğu, Mezunlar Derneği’nin de destek olduğu “Kariyer Günleri” 10-11 Nisan 2019 tarihlerinde Atılım Üniversitesi tarafından düzenlenecek

Adsız-tasarım-1.png

Teknoloji şirketlerinde İnsan Kaynakları süreçleri Techvadi Ankara’da konuşulacak!

“Ankara’nın Değerleri” serisi ile Ankara teknoloji ekosisteminin farklı sorunları ve konularını ele alan Tech Vadi, bu kez Ankara’daki İnsan Kaynakları alanındaki farklı yaklaşımları ve deneyimleri katılımcılarla buluşturacak.

kirikkale-universitesi-nde-kariyer-zirve

Kırıkkale'de kariyer zirvesi

Kırıkkale Üniversitesi'nde "Kamu ve Özel Sektörde İstihdam Politikaları" konulu Kariyer Zirvesi programı düzenlendi. Programa, Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, yenibiris.com İç Anadolu Bölge Yönetmeni Özlem Şen Ataç katıldı.

okyanus-koleji-tarafindan-gerceklestiril

Okyanus Koleji'nde ''Kariyer ve Girişimcilik Zirvesi'' Semineri

İş dünyasıyla, Okyanus Koleji öğrencilerinin sıcak ilişkiler kurmasını sağlamak ve bu doğrultuda gerekli imkanı sağlayarak, öğrencileri iş yaşamına hazırlama amacıyla gerçekleştirilen ''Dream Big - Kariyer ve Girişimcilik Zirvesi'' semineri, öğrencilerden yoğun ilgi gördü.

kariyer_ve_girisimcilik_zirvesi__orta_5a

Kariyer ve Girişimcilik Zirvesi !

İş dünyasıyla Okyanus Koleji öğrencilerinin sıcak ilişkiler kurmasını sağlamak ve bu doğrultuda gerekli imkanı sağlayarak, öğrencileri iş yaşamına hazırlama amacıyla gerçekleştirilen ''Kariyer ve Girişimcilik Zirvesi'' semineri, İncek Okyanus Kolejinde düzenlendi. 

shutterstock_image.jpg

Marka Mutfağı ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşbirliği ile Uygulamalı Eğitim Programı: Pazarlama Maratonu

Marka Mutfağı, 9-11 Kasım tarihleri arasında Türk Hava Kurumu Üniversitesi işbirliği ile kesintisiz 36 saat sürecek özel bir eğitim ve uygulama programı gerçekleştiriyor.

tisk-2017-kss-odulleri-sahiplerini-buldu

TİSK 2017 KSS ödülleri sahiplerini buldu

TİSK’in tarafından düzenlenen Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri’ni  kazanan şirketler belli oldu. Büyük Ödülü Koç Holding’in “Ülkem İçin Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyorum” Projesi aldı. Dereceye giren 10 şirketin ödülleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Jülide Sarıeroğlu’nun katılımlarıyla düzenlenen Tören ile sahiplerine verildi.

etkinlikHeaderBg.png

Bireysel Gelişim Günleri

ODTÜ Verimlilik Topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan Bireysel Gelişim Günleri için geri sayım başladı.

487.png

DREAM BIG Kişisel Gelişim Zirvesi 27 Mayıs’ta Başlıyor!

DREAM BIG Kişisel Gelişim Zirvesi 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü Ankara Litai Hotel’de gerçekleşecek. Seminerde Tv Programcısı Mesut Yar, CNN Türk  Ana Haber Spikeri Nevşin Mengü, Komedyen Hayrettin, Nielsen Genel Müdürü Erdem Tolon ve Yenibiris.com İç Anadolu Bölge Yönetmeni Özlem Şen katılımcılarla bir araya gelerek ..

563d891cf018fb32c8eefa41.jpg

İş dünyasının yıldızları Networking’de buluştu

JCI Ankara ve İncom Tourism ve Organization işbirliği ile “İş Dünyasının Yıldızları” etkinliğinin 2. Networking Buluşması, Yenibiris.com sponsorluğunda Limak Ambassadore Hotel’de gerçekleştirildi.

bottom of page